200 Резултата   Виж всички

Луксозен тристаен апартамент до Южен парк

140 кв.м.

2 спални

3 стаен

2 бани

Наем

€ 630

Луксозен тристаен апартамент с гараж в жк Гоце Делчев

120 кв.м.

2 спални

3 стаен

2 бани

Наем

€ 790

Двустаен апартамент до метро станция!

0 кв.м.

0 спалня

2 стаен

0 баня

Наем

€ 275

Двустаен обзаведен апартамент до бул. България

65 кв.м.

1 спалня

2 стаен

1 баня

Наем

€ 325

Едностаен апартамент в Лозенец!

18 кв.м.

0 спалня

1 стаен

0 баня

Наем

€ 125

Двустаен апартамент в Банишора

65 кв.м.

1 спалня

2 стаен

1 баня

Наем

€ 450