202 Резултата   Виж всички

Тристаен обзаведен апартамент до НДК

100 кв.м.

2 спални

3 стаен

2 бани

Наем

€ 600

Тристаен обзаведен апартамент с паркомясто в кв. Лозенец

94 кв.м.

2 спални

3 стаен

Наем

€ 550

Двустаен обзаведен апартамент в кв. Хиподрума

75 кв.м.

1 спалня

2 стаен

1 баня

Наем

€ 425

Тристаен обзаведен апартамент до ул. Т.Каблешков

70 кв.м.

1 спалня

3 стаен

1 баня

Наем

€ 375

Тристаен обзаведен апартамент в кв. Лозенец

90 кв.м.

2 спални

3 стаен

1 баня

Наем

€ 400

Луксозен тристаен апартамент в кв. Банишора

88 кв.м.

2 спални

3 стаен

1 баня

Наем

€ 600